Kannatusjäseneksi seuraan?

Haluatko osallistua lapsesi tai lapsenlapsesi harrastukseen?
Seuraamme mahtuu monen moista harrastajaa ja liikkujaa. Mukaan pääsee esimerkiksi ostamalla kannatusjäsenyyden seuraamme tai jos hevoset kiinnostaa harrastuksena niin sivuiltamme löydät tietoa miten pääset mukaan aktiiviseen seuraamme. Tervetuloa mukaan aivan uudenlaiseen perheeseen. Seuramme tarjoaa monipuoliset puitteet hevosharrastamiselle aina keppihevosista lähtien.

Meillä on kevään aikana tulossa jäsenkamppanja, josta tiedotamme lisää heti, kun saamme kampanjan käyntiin. Pääsiäis sunnuntaina 9.4.2023 pääset tutustumaan seuran toimintaan, kun järjestämme yhteistyötallimme Terhin tallin kanssa Kepparitapahtuman ja avoimet ovet tapahtuman. Tästä tapahtumasta tulossa pikapuoliin lisätietoa.

Alla olevien linkkien kautta pääset helposti liittymään seuraamme ja lisäksi SSHU:n liity jäseneksi sivulla on kerrottu kattavasti seuraan liittymisestä.

http://liity.ratsastus.fi Liittymislomake

Liity jäseneksi SSHU:n sivu

l